Vítame Ťa v našom tíme!

000000001

Si pripravený na to, aby si splnil svoje sny?
Byť členom tímu BIOCOM znamená prácu, zodpovednosť, spoločné a individuálne zážitky a finančnú bezpečnosť. Ak chceš zdieľať svoje skúsenosti s našimi produktmi a si pripravený napísať svoj úspešný príbeh, budeme ti pomáhať so širokou škálou produktov, podporou, osvedčenými metódami a skúsenosťami.

Vysokokvalitné produkty BIOCOM-u sú vyrobené z prírodných materiálov, a sú prítomné v každodennom živote. Chceme jesť zdravé potraviny, chceme sa cítiť dobre vo svojom tele, a chceme mať okolo seba čisté, usporiadané prostredie.
Stavili sme si tri ciele, pretože BIOCOM nie je len spoločnosť, ktorá distribuje vysokokvalitné produkty: naše produkty sú ponúkané v systéme predaja, ktorý umožňuje našim partnerom mať ekologický životný štýl, pomôže im zachovať si zdravie a zabezpečuje im bezpečný príjem. BIOCOM sa zaviazala k priamemu predaju: marketingová forma Multi Level Marketing poskytuje možnosť priameho a osobného kontaktu a ponúka úplné informácie. Ako registrovaný člen tímu BIOCOM je možnosť vytvoriť si sieť predajcov, a takto s zabezpečiť určitý príjem.
Desiatky tisíc zamestnancov, stovky tisíc spokojných zákazníkov dokazujú, že sme na správnej ceste.

Našim cieľom je to, aby si aj Ty bol úspešným členom tímu BIOCOM!
K tomu ale aj Teba potrebujeme. Je dôležité, aby si aj Ty chcel byť úspešný. Každý rok tisíce ľudí vstupuje do MLM, a každoročne tisíce ľudí to prestane robiť. Dôvodom je jednoducho to, že očakávali od tohto obchodu niečo iné (takto to hovoria!), alebo že takýto typ obchodovania nie je pre nich.
V skutočnosti títo ľudia nesklamali sa v podnikaní, ale skalami sa v sebe, ale toto je ťažké si priznať. Ale napriek tomu je to pravda. V opačnom prípade, kebyže by chyba bola v systéme MLM, tak táto forma podnikania by sa už dávno nepoužívala. Ale presný opak sa deje: forma marketingu MLM sa rozrastá po celom svete, a dáva čoraz viac spokojným ľudom finančnú nezávislosť, pocit úspechu, kariéru.
Takže úspech závisí predovšetkým na Tebe.

Uč sa od ostatných!

Hocikto môže byť dobrý vo vybudovaní siete. Jediné čo je k tomu potrebné je to, aby tá osoba to naozaj chcela! Všetko ostatné sa dá naučiť.
Tu príde jedna z najdôležitejších otázok: od koho sa oplatí učiť sa? Vždy sa sústreď na úspešných ľudí. Pozri sa na to, ako to robili oni.
Trvalý úspech je skutočným znakom toho, že niekto si dobre vybudoval sieť.
Mimochodom, učenie sa! Veľa ľuďom pomohlo dosiahnuť úspech to, že si uvedomili, že aj ako dospelí sa môžu učiť, a začali sa tomu venovať. Vybudovanie siete je tiež povolaním, a oplatí sa učiť sa od tých najlepších, a my Ti v tomto určite pomôžeme.